• +36 1 213 2015
  • +36 20 291 9191, +36 20 260 1084

Rendezvények

December 2017
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

LOGA szoftver BÉR és HR

  • Payroll – bér/ tb számfejtés

    bér, tb, számfejtés, személyzet, munkaügy, orvosi igazolások, kiadott munkaeszközök és lista generátorok
  • Persinf – álláshelyek, munkakörök

    időgép funkció, szervezeti struktúra – organigram, álláshely betöltése – zárolása, ad hoc információk
  • Progress – személyzetfejlesztés

    kompetencia térkép, kompetencia típusok közötti rokonsági fok megadása, típusonként megadható értékelési skálák, állás és munkavállalói profil összehasonlítás és személyi értékelés, képzési terv összehasonlítása
  • Kandidat – munkaerő-toborzás

    mit, hol, mikor hirdettünk, eredményesség értékelése, külső és belső pályázók adatainak kezelése, rangsor felállítása a pályázók adatai és igényei alapján, körlevelek
  • Educta – tanfolyamszervezés

    szervezők, tanfolyamok , helyszínek, időpontok, tanfolyam adatai: napirend, célok, költségek, résztvevők száma, médiák, külső és belső jelentkezők, értékelés, körlevél
  • HCM – Web alapú portál, dolgozók online módon rögzíthetik adataikat és online kimutatásokat

    kérhetnek le jobb, gyorsabb információáramlás a munkavállaló és a felettese között
  • Etat – személyi költségtervezés, kontrolling

    költségterv munkakörökre és/vagy dolgozókra
  • Time – professzionális munka-, idő-, mozgás-, és teljesítmény nyilvántartó rendszer teljeskörű

    munkaidő elszámolás, komplex riportálási lehetőség
  • Cafeteria – a választható béren kívüli juttatások rendszere

    juttatások egyszerű beállítása, jogszabálykövetés, beépített levelezés. Internetes dolgozói önkiszolgáló rendszer

Bérszámfejtő/TB ügyintéző

Feladata

  • Az Európai Unióban vezető német LOGA szoftverrel történő bérszámfejtés
  • Teljeskörű társadalombiztosítási, családtámogatási, bérszámfejtési, adó-elszámolási feladatok ellátása
  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó napi, havi, éves feladatok ügyintézése
  • Jelentések, riportok összeállítása

Elvárások

  • Legalább középfokú TB ügyintézői, bérelszámolói szakképesítés
  • Társadalombiztosítási, családtámogatási kifizetőhelyi gyakorlat feltétel
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Munkaügyi és TB jogszabályok naprakész alapismerete
  • Pontos, szabályszerű, precíz, önálló munkavégzés
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Gyors problémamegoldó képesség, jó kapcsolatteremtő képesség

Előny

  • Német nyelvtudás
  • LOGA bérprogram ismerete

Az ideális jelölt

  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Segítőkész
  • Felelősségteljes, megbízható
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Önálló

Bérügyviteli tanácsadó

Követelmények

  • Bér/Tb szakmai jártasság
  • Tanulási képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Precizitás
  • Jó stressz tűrő képesség
  • Több feladat egyidejű ellátása
  • Hajlam és belső igény az informatikai tudás megszerzésére
  • Együttműködési hajlam
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Valamely bérprogram ismerete
  • Bér/Tb ügyintézői végzettség
  • Német vagy angol  nyelv középfokú ismerete
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Informatikai ismeretek

Amiért érdemes nálunk dolgozni

  • Nemzetközi háttér
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kimagasló szakmai háttértámogatás
  • Családias környezet
  • Versenyképes juttatási csomag várja a céget elhivatottságával és teljesítményével erősíteni tudó munkatársakat.

Amennyiben valamelyik állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el szakmai önéletrajzát a következő címre:
Master Consulting Kft.
1118 Budapest, Villányi út 107.
Tel: 06 20 260 1084